• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Minőségügyi mérnök

Szakmailag felkészült, kihívásokat kedvelő munkatársat keres Minőségügyi mérnök - vevőképviselő munkakörbe. (the English version see below)

Feladatok:

  • vevői kapcsolattartás minőségügyi témákban
  • vevői elégedettség biztosítása
  • gyártási folyamat támogatása
  • üzemekkel történő együttműködés
  • vevői auditokon/vevői látogatásokon való aktív részvétel és koordinálása
  • reklamációkezelés

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség vagy felsőfokú végzettség legalább középfokú műszaki végzettséggel
  • MS Office magas szintű ismerete
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás
  • precizitás, terhelhetőség

Előnyök:

  • szláv nyelvek (cseh, szlovák, lengyel) kommunikációs szintű ismerete
  • hasonló munkakörben autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat
  • auditori képesítés: VDA 6.3 és/vagy IAFT 16949

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, modern munkahely,
  • fiatal, dinamikus minőségügyi csapat
  • azonnali munkakezdés
  • intenzív betanulás
  • versenyképes jövedelem és cafeteria juttatás

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely - Magyarország

A sikeres pályázónak vonzó juttatási csomagot, kihívásokban bővelkedő változatos feladatokat és egy nemzetközi vállalat által biztosított fejlődési és karrierlehetőséget kínálunk.

Quality Engineer

Tasks:

  • customer contact in quality topic
  • assuring the customer satisfaction
  • support the manufacturing process
  • cooperation with workshops
  • active participation  on customer audits / customer visits and their coordination
  • handling of quality complaints

Our requirements:

  • engineering university degree or university degree with secondary technical degree at least
  • high level knowledge of MS Office
  • user level computer skills
  • knowledge of English and/or German language in communicative level
  • exactitude, hard-worker

Advantages:

  • knowledge of Slavic languages (Czech, Slovakia, Polish) in communicative level
  • experience in similar position at automotive supplier
  • auditor qualification: VDA 6.3 and/or IAFT 16949

What we offer:

  • professional challenges, modern working environment,
  • young, dynamic quality team
  • prompt start of work
  • intensive training
  • competitive salary and cafeteria benefit

Job location: Sátoraljaújhely - Hungary

We offer attractive benefit package, various tasks with several challenges furthermore opportunity for development and carrier at an international company for the successful candidate.

Prec-Cast Öntödei Kft

Humánpolitikai osztály

3980 Sátoraljaújhely, Ipar u. 2.

e-mail: L.petroczi@preccast.hu

Tel: +36-47-523-030

Egyéb munkák ebben a kategóriában