• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

NC marós

Szakmailag felkészült, kihívásokat kedvelő munkatársat keresünk NC marós munkakörbe:

NC marós

Feladatok:

Egyedi, pontos alkatrészek gyártása, CNC marógépek (TNC 530 i vezérlés, x500-1000 mm mozgás) kezelése, programozása.

Elvárásaink:

CNC forgácsoló (maró) és/ vagy középfokú műszaki végzettség, CNC forgácsoló szakképesítés (felsőfokú műszaki végzettség, CNC marógépen szerzett gyakorlat előnyt jelent). Jó rajzolvasási képesség és számítógépes ismeretek.

A hasonló munkakörben, autóipari, vagy autóipari beszállító vállalatnál szerzett szakmai tapasztalatot előnyként értékeljük.

A sikeres pályázónak vonzó, kihívásokban bővelkedő, változatos feladatokat és egy nemzetközi vállalat által biztosított fejlődési lehetőséget kínálunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne aktív tagja lenni egy sikeres csapatnak, küldje el címünkre önéletrajzát.

Prec-Cast Öntödei Kft
Humánpolitikai osztály
3980 Sátoraljaújhely, Ipar u. 2.
e-mail: e.takacs@preccast.hu
Tel: 47/523-010 3142 mellék
www.preccast.hu

Egyéb munkák ebben a kategóriában