• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Projektmenedzser

Szakmailag felkészült, kihívásokat kedvelő munkatársat keres Projektmenedzser munkakörbe. (the English version see below)

Feladatok:

  • projektek vezetése, projekt tagok munkájának felügyelete, koordinálása
  • vevői követelmények felmérése és érvényre juttatása a projekt folyamán
  • PPAP mintagyártások irányítása a projekt team tagjain keresztül, mintagyártások felügyelete, mintabenyújtás megszervezése
  • PPAP dokumentációk elkészítésének irányítása és felügyelete
  • projekt időterv készítése és egyeztetése PC – vevő között, kommunikáció magyar ill. idegen nyelven
  • projekt mérföldkövek leigazolása
  • koordinálja a projekt team azon tevékenységeit, amelyek magukban foglalják a megkülönböztetett jellemzők kiválasztását, a minőségcélok kitűzését és a kapcsolódó képzés megvalósítását, valamint a helyesbítő- és megelőző tevékenységet
  • a termék gyártási folyamatának pontosítása
  • belső és vevővel történő műszaki egyeztetés  a termék és gyártási folyamatok optimalizálási lehetőségeiről
  • projekt fázis során kialakított gyártási folyamat és bevezetett munkahelyek átadása széria termelésbe
  • gondoskodjon a vevői követelményekkel kapcsolatos tudatosság előmozdításáról az egész szervezetben
  • áthelyezett szerszámok honosításának koordinálása PM oldalról

Elvárások:

  • műszaki felsőfokú végzettség
  • 2 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • jó kommunikációs és szervezői készség
  • képes legyen a projekt csapattagok munkájának felügyeletére – irányítására
  • az angol, vagy német nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség,
  • azonnali munkakezdés
  • intenzív betanulás
  • dinamikus csapat
  • versenyképes jövedelem és cafetéria juttatás
  • stabil, a piacon elismert vállalati háttér

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely - Magyarország

 A sikeres pályázónak vonzó juttatási csomagot, kihívásokban bővelkedő változatos feladatokat és egy nemzetközi vállalat által biztosított fejlődési és karrierlehetőséget kínálunk.

Project Manager

Tasks:

  • managing of projects, review and coordinate the project team’s works
  • identify the customer requirements and set off them during the projects
  • coordination of  PPAP sample production involving the member of project team, controlling of sample productions, organizing of sample submissions
  • manage and control of PPAP documentation preparing
  • preparing of project plan and its discussion between PC and customer, the language of communication is Hungarian and foreign language
  • verification of project milestones
  • coordinate the activity of project team which involve the identification of the special characteristics, setting of quality targets and realization of connected training furthermore the improvement and prevention activity
  • identification of product manufacturing  process
  • technical discussion about the optimization possibilities concerning the product and manufacturing process with the customer and internally
  • transfer of manufacturing and implemented workplaces during the project phase to the serial production
  • take care about the promotion concerning customer requirements awareness in the whole organization
  • coordination of relocated tools adaptation from project management side

Our requirements:

  • engineering university degree
  • at least 2 years of  experience in similar position
  • excellence communication and coordination skills
  • ability to supervise and coordinate the work of project team
  • knowledge of English or German is advantage

What we offer:

  • professional challenges, development opportunity
  • prompt start to work
  • intensive training
  • dynamic team
  • competitive salary and cafeteria bonus
  • stable, recognized company background on the market

Job location: Sátoraljaújhely - Hungary

We offer attractive benefit package, various tasks with several challenges furthermore opportunity for development and carrier at an international company for the successful candidate.

Prec-Cast Öntödei Kft

Humánpolitikai osztály

3980 Sátoraljaújhely, Ipar u. 2.

e-mail: L.petroczi@preccast.hu

Tel: +36-47-523-030

Egyéb munkák ebben a kategóriában