• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Termelési vezető

Szakmailag felkészült, a kihívásokat kedvelő munkatársat keres Termelési vezető munkakörbe. (the English version see below)

Feladatok

  • az irányítása alá tartozó –termelő, kiszolgáló - szervezeti egységek tevékenységének koordinálása
  • a szervezeti egységek közötti hatékony együttműködés feltételeinek biztosítása,
  • a termelési folyamatok fejlesztése, optimalizálása, hatékony szervezése
  • gyártási folyamatok tervezése, optimalizálása, fejlesztése
  • az erőforrásokkal történő hatékony és eredményes gazdálkodás
  • az irányítása alá tartozó munkavállalók motiválása, a minőségszemléletük erősítése, teljesítményük értékelése
  • a termelési tervek realizálása
  • gyártáshoz kapcsolódó adatbázisok naprakészségének biztosítása

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség – gépész, vagy kohómérnök
  • autóipari, vagy autóipari beszállító vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett több éves, releváns szakmai és vezetői tapasztalat
  • rugalmasság, kiváló szervezőképesség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil, a piacon elismert nemzetközi vállalati háttér

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely - Magyarország

A sikeres pályázónak vonzó juttatási csomagot, kihívásokban bővelkedő változatos feladatokat és egy nemzetközi vállalat által biztosított fejlődési lehetőséget kínálunk.

Production Manager

Tasks:

  • coordinate the activity of organization units – production and service - belong his control
  • ensure the condition of effective cooperation between the organization units
  • development, optimizing and effective coordination of production processes
  • planning, optimizing and improvement of manufacturing processes
  • managing the resources efficiency and successful
  • motivation of employees belong his control, setting their quality approach, evaluation their performance
  • realization of production plans
  • ensure the up-to date manufacturing database

Our requirements:

  • engineering university degree- mechanical- or metallurgical engineer
  • more years proven professional and manager  experience in similar position preferred with background in automotive or automotive supplier company
  • flexibility, strong managerial skills
  • excellent communication skills and proven ability to effectively resolve problems
  • fit for negotiation English and/or German knowledge

What we offer:

  • professional challenges, development opportunity
  • competitive bonus package
  • stable, recognized company background on the market

Job location: Sátoraljaújhely - Hungary

We offer attractive benefit package, various tasks with several challenges furthermore opportunity for development and carrier at an international company for the successful candidate.

Prec-Cast Öntödei Kft

Humánpolitikai osztály

3980 Sátoraljaújhely, Ipar u. 2.

e-mail: L.petroczi@preccast.hu

Tel: +36-47-523-030

Egyéb munkák ebben a kategóriában